Avaldatud: märts 15, 2024

MotFit – midagi enamat kui lihtsalt treening- või toitumiskava!

Toomas Karting

Jaga Facebookis

MotFit treenerite teekond tervises ja spordis on olnud täis väljakutseid ja avastusi ning selle teekonna käigus tekkis soov luua midagi, mis ületaks tavalise treeningplaanide ja toitumisnõuannete raamistiku. Tuua treenerina vaimse ja füüsilise tasakaalu saavutamise baastõed selgete ja lihtsate põhimõtetega tavalise inimeseni, kelle unistuseks on mahutada jalga lemmikteksapüksid, läbida Võhandu maraton või käia kõrgmäestikus jahiretkel ilma, et füüsis takistuseks saaks.

MotFiti lugu algas pärast arutelusid ja visioonide jagamist koos oma mõttekaaslaste Argo ja Cätlyniga. Oleme kõik tundnud, et tervisliku elustiili edendamiseks on vaja midagi enamat kui lihtsalt tavapärased treening- ja toitumiskavad, mida paljud treenerid lahkel käel jagavad. Iga inimene on eriline ja ükski standardiseeritud programm ei ole imerohi. Tulemuste saavutamiseks on vaja midagi enamat. Alustada võiks näiteks endale küsimuse esitamisest – miks ma soovin 5 kg kaotada või miks ma otsin abi personaaltreenerilt. Kui neile küsimustele on vastus olemas, tuleks seada realistlik eesmärk. 10 kg kaalukaotust ühe kuuga ei ole realistlik. Isegi 3-4 kuuga ei pruugi see olla realistlik. Juhatades inimesi sellel takistusi täis teekonnal sündiski MotFit – platvorm, mis ulatub kaugemale tavalistest tervisenõuannetest.

MotFiti eesmärk on pakkuda midagi unikaalset Eesti tervisehuvilistele. MotFiti sihiks on luua kogukond, kus treenerid ja oma ala spetsialistid saavad koondada kokku oma teadmised ja kogemused ning pakkuda klientidele tõenduspõhiseid meetodeid, mis viivad püsivate tulemusteni. Kuid MotFit pole lihtsalt platvorm – see on koht, kus saad olla ühenduses oma treeneriga, kogeda liikmete tuge ning astuda samm lähemale paremale enesetundele ja vormile.

MotFit on strateegia, kus teaduslikud meetodid ja kohalike treenerite oskuspagas loovad võimaluse saavutada kehaline ja vaimne tasakaal. Oleme kindlad, et püsivad tulemused saavutatakse teadlikult valitud treeningute ja toitumise abil ning MotFit on selle saavutamisel ideaalne teekaaslane.

Miks liituda MotFitiga? Sest siin on koht, kus igaüks saab olla osa millestki suuremast kui lihtsalt üks järjekordne treeningprogramm. Tõlgime keerulise treenerite salakeele sulle arusaadavaks ning lihtsasti mõistetavaks. Siiski ei leia sa siit kiireid tulemusi lubavat imeprogrammi ega lihtsaid salahäkke, mis sind teleka ees lesides ja pitsat süües nädalaga olümpiavormi lubavad viia.

Astu samm lähemale tervislikuma, tasakaalustatuma ja motiveerituma minani – liitu MotFitiga täna!

Toomas Karting, personaaltreener 10.12.2023

cropped-MotFit-Logo.png
MotFit Premium