MotFit Treenerid

Personaaltreenerid

Motfit personaaltreenerid on tipptasemel spetsialistid, kes viivad sinu treeningkogemuse uuele tasemele.

Nende põhjalikud teadmised treeningfüsioloogiast ja tervislikust toitumisest, individuaalne lähenemine ning professionaalsus tagavad tulemused, mida oled alati soovinud saavutada. Motfit treenerid mitte ainult ei juhenda sind treeningutel, vaid on toeks ja motivatsiooniks ka väljaspool jõusaali, aidates sul kujundada tervislikke eluviise, mis toovad püsivaid tulemusi. Kui otsid personaaltreenerit, kes suudab sind inspireerida ja suunata, siis Motfit on valik, mis täidab sinu ootused. Motfit kogukonnaga liitumine ei tähenda vaid personaaltreeneri teenust vaid ka teadmisi kogu eluks. Vali Motfit ja astu samm lähemale tervislikumale ja aktiivsemale elule!

Argo Horm

Personaaltreener

Personaaltreener
Olen Argo Horm, MotFit treener ja koolitaja (EKR 4). Ma olen olnud ebatervislikult suur, kuid meetod, mis aitas jäädavalt kaalu kaotada oli personaaltreeneri leidmine.

Jõutõstmine

Toitumine

Koolitused

Personaaltreener

Cätlyn Toomere

Personaaltreener

Personaaltreener
Olen Cätlyn Toomere, MotFit treener, koolitaja ja bikinifitnessi sportlane (EKR 3) ja 3 lapse ema. Usun siiralt, et tervislik elustiil ja liikumine on lisaks füüsilisele tervisele ka olulised vaimse heaolu alustalad.

Fitness

Toitumine

Koolitused

Personaaltreener

Toomas Karting

Personaaltreener

Personaaltreener
Olen Toomas Karting, MotFit asutaja, litsentseeritud treener ja koolitaja (EKR 4). Eelnevalt töötanud 15 aastat Kaitseväes. Minu eesmärk on suunata Sind tervisliku elustiili suunas, toetades keha ja vaimu tasakaalu.

Online juhendamine

Toitumine

Koolitused

Personaaltreener
cropped-MotFit-Logo.png
MotFit Premium