Võta meiega ühendust

KKK

Mida ma saan liitudes MotFit kogukonnaga?

Pakettide sisud on erinevad, tutvu nendega siin ning vali välja endale meelepärasem. Kõik MotFit liikmed saavad parimaid teaduspõhiseid soovitusi, kaasaegseid nõuandeid ning lihtsalt esitatud teavet, kuidas viia oma füüsist elu parimasse vormi. Oma teekonnal on sul võimalus kohtuda inspireerivate kaaslastega, kellega lisaks treenerile oma muresid-rõõme jagada ja kellelt leida motivatsiooni ning tuge raskematest hetkedest ülesaamiseks. MotFit on toetav perekond, kelle liikmed naudivad protsessi ja liiguvad kõik parema tervise suunas. Liitu sinagi, sest koos on kergem!

Ei, MotFit-ga liitumiseks ei pea sul olema baasteadmisi ega varasemat jõusaalikogemust. Valides MotFit Premiumi saad sisukaid teadmisi ja iseseisvalt end (jõu)treeningute vallas harida, MotFit Expert pakub sulle võimaluse liikuda tervema ja aktiivsema elustiili poole koos personaaltreeneriga. Igal juhul saad targemaks teemal, kuidas jõusaalis toimetada ning milliseid vigu vältida. Seega hakkama saab igaüks! Kindlasti ära karda treenerilt küsida, kui midagi jääb siiski arusaamatuks!

Personaaltreener on sinu teejuht jõusaalis, kuid mitte ainult. Lisaks jõuharjutustele oskab treener sind toetada ka realistlike eesmärkide seadmisel ja nende poole liikumisel. Sealjuures arvestades sinu tervise eripärasid ja selle igakülgse hoidmise vajadust, samuti suunates sind toitumisel ja märgates vaimset heaolu. Personaaltreener hoiab näppu pulsil sinu arengul ja sellest lähtuvalt korrigeerib sinu treening- ja toitumisplaane. Kindlasti oskab personaaltreener vastata sinu küsimustele ning vajadusel aitab sind tagasi rajale, kui oled sellelt kõrvale kaldunud või lausa maha pudenenud. Küll aga ei saa personaaltreener teha sinu eest toiduvalikuid ja trenni – tema on see, kes sind aitab ja motiveerib, kuid põhitöö teed ära siiski sina.

Jah ja ei. MotFit ei ole võluvits, millega liitudes saad imevormi. MotFit treenerid annavad sulle garantii, et toimides täpselt nende soovituste ja õpetuste järgi, saavutad oma eesmärgid, kuid töö teed ära sina. Kui oled valmis võtma vastu väljakutse ja oled oma püüdlustes järjekindel, võid jõuda enneolematute tulemusteni ning meie treenerid toetavad sind sellel teekonnal igakülgselt.

Kontaktid

E-pood & tellimused

info@motfit.ee

Kasutajatugi

info@motfit.ee

MotFit OÜ

Kase 2, Võru linn,

Võru maakond, 65605

cropped-MotFit-Logo.png
MotFit Premium