Hinnaplaanid

MotFit teenused

Saad ligipääsu mitmekesisele ja harivale sisule – inspireerivad originaalartiklid, harjutuste näidisvideod, erinevad treeningkavad, maitsvad ja lihtsad retseptid.

Vali teenus:

Mida pakett sisaldab?

.

MotFit koolitus

Makse

195,00 

Klientide tagasiside

MotFit klientide edulood

Personaaltreening tõstab enesekindlust!

Cätlyni koostatud kavad on alati uudsed ja huvitavad. Ta on oma sihikindlusega mulle väga suureks motivatsiooniallikaks nii füüsilise kui ka vaimse poole pealt. Rõõmsameelne, särav, ambitsioonikas ja alati mulle inspiratsiooniks minu eesmärkide täitmisel! Personaaltreeningud on muutnud mind palju enesekindlamaks ja jõusaalitrenn on leidnud olulise koha minu südames!

Mia Klaas

Treeneri ja kliendi vaheline usaldus on edu võti!

Toomas ei ole mitte ainult erakordne personaaltreener, vaid ka suurepärane kuulaja. Ta võtab aega, et mõista minu tingimusi ja eesmärke, luues täpselt sellised treeningukavad, mis mulle sobivad. Olen kaheksa kuuga saavutanud hea enesetunde ja harjumuse regulaarselt trennis käia. Ta on alati kättesaadav, vastab kiiresti ning selgelt minu küsimustele. Minule meeldib eriti see, et temaga saab ka nalja visata. Ta on igatpidi usaldusväärne inimene.

Kadri Kaldmäe

Mõni algus võib olla ka lihtne!

Nagu öeldakse siis iga algus on raske. Treener Argoga oli algus lihtsam kui arvasin. Ainuke asi, mida silmas pidada tuli, oli see, et teha nii nagu öeldakse ja kolme kuuga oli juba tulemus mitte ainult silmaga näha vaid ka vaimuga tunda. Soovitan väga treeneriks Argot. Ta on inimene, keda huvitab sinu edasine edu – pidev kontakt ja muredele kiire lahenduse leidmine! Aitäh, Treener!

Rikardo Tiisler

cropped-MotFit-Logo.png
MotFit Premium