Personaaltreener

Toomas Karting

Olen Toomas Karting, MotFit asutaja, litsentseeritud treener ja koolitaja (EKR 4). Minu eesmärk on suunata Sind tervisliku elustiili suunas, toetades keha ja vaimu tasakaalu leidmisel läbi püsiva treeningu ning nauditava toitumise. Astu samm kestvate harjumuste ja vaimse tasakaalu suunas – vali endale sobilik teenus ja liitu MotFit kogukonnaga.
Play Video

Teenused

Personaaltreeningud

Kui sinu jaoks on oluline õige sooritustehnika, motiveeriv õhkkond ja igakülgne toetus, on personaaltreening just õige lahendus! Koos treeneriga vaatate üle juba omandatud oskused ning täiendate neid. Kui oled esimest korda astumas treeningsaali, ära karda, vaid võta ühendust, sest meie personaaltreenerid annavad kätte suuna, kuidas treenida efektiivselt ning vältida seejuures vigastusi. Personaaltreeningud toimuvad kokkuleppel: TARTUS

Online nõustamine

Meie professionaalsed ja kogenud treenerid ja nõustajad on sulle toeks misiganes probleemide korral. Online nõustamisel saad küsida ära kõik oma küsimused ning leiame lahendused kõigile seni esinenud muredele. Kindlasti tule ja küsi ka siis, kui oled juba alustanud liikumist oma eesmärkideni, kuid miski on teekonnal jäänud selgusetuks.

Treening ja toitumiskavad

Meilt saad treening- ja toitumiskavasid, mis on välja töötatud professionaalsete ja kogenud treenerite ja toitumisnõustajate poolt ning kohandatud personaalselt sinu eelistustele ja eripäradele. Anna meile teada, mis on sind siiani takistanud ning meie anname sulle vahendid, kuidas jõuad oma eesmärkideni!

Kirjuta, millega saan aidata:

cropped-MotFit-Logo.png
MotFit Premium