Personaaltreener

Argo Horm

Olen Argo Horm, MotFit treener ja koolitaja (EKR 4). Ma olen olnud ebatervislikult suur ja olen proovinud kõikvõimalikke abivahendeid, et kaalu kaotada, kuid ainult üks meetod aitas jäädavalt – leidsin endale personaaltreeneri. Nüüd olen ise litsentseeritud treener ja minu eesmärgiks on aidata kõiki, kes vajavad treening- või toitumisvaldkonnas abi. Minu enda varasemad kogemused, kuidas mitte teha ning nüüdne treeneritarkus, kuidas paremini teha, annavad mulle tugeva tausta, et saaksin aidata ka sind parema elustiili poole. Liitu MotFit kogukonnaga, et liikuda koos parema elustiili poole.
Play Video

Teenused

Personaaltreeningud

Kui sinu jaoks on oluline õige sooritustehnika, motiveeriv õhkkond ja igakülgne toetus, on personaaltreening just õige lahendus! Koos treeneriga vaatate üle juba omandatud oskused ning täiendate neid. Kui oled esimest korda astumas treeningsaali, ära karda, vaid võta ühendust, sest meie personaaltreenerid annavad kätte suuna, kuidas treenida efektiivselt ning vältida seejuures vigastusi. Personaaltreeningud toimuvad kokkuleppel: TARTUS/VÕRUS/VALGAMAAL

Online nõustamine

Meie professionaalsed ja kogenud treenerid ja nõustajad on sulle toeks misiganes probleemide korral. Online nõustamisel saad küsida ära kõik oma küsimused ning leiame lahendused kõigile seni esinenud muredele. Kindlasti tule ja küsi ka siis kui oled juba alustanud liikumist oma eesmärkideni, kuid miski on teekonnal jäänud selgusetuks.

Treening ja toitumiskavad

Meilt saad treening- ja toitumiskavasid, mis on välja töötatud professionaalsete ja kogenud treenerite ja toitumisnõustajate poolt ning kohandatud personaalselt sinu eelistustele ja eripäradele. Anna meile teada, mis on sind siiani takistanud ning meie anname sulle vahendid, kuidas jõuad oma eesmärkideni!

Kirjuta, millega saan aidata:

cropped-MotFit-Logo.png
MotFit Premium