Personaaltreener

Cätlyn Toomere

Olen Cätlyn Toomere, MotFit treener, koolitaja ja bikinifitnessi sportlane (EKR 3). Usun siiralt, et tervislik elustiil ja liikumine on lisaks füüsilisele tervisele ka olulised vaimse heaolu alustalad. Minu eesmärgiks litsentseeritud treenerina on jagada klientidega oma teadmisi ja kogemusi ning sütitada neis kirg tervisliku elustiili vastu, mis kestaks kogu elu. Ükski eesmärk ei ole kättesaamatu, kui järjepidevalt selle nimel töötad ning su kõrval on õiged inimesed! Liitu MotFit kogukonnaga ja alusta oma eesmärkide täitmist juba täna!
Play Video

Teenused

Personaaltreeningud

Kui sinu jaoks on oluline õige sooritustehnika, motiveeriv õhkkond ja igakülgne toetus, on personaaltreening just õige lahendus! Koos treeneriga vaatate üle juba omandatud oskused ning täiendate neid. Kui oled esimest korda astumas treeningsaali, ära karda, vaid võta ühendust, sest meie personaaltreenerid annavad kätte suuna, kuidas treenida efektiivselt ning vältida seejuures vigastusi. Personaaltreeningud toimuvad kokkuleppel: TALLINNAS/JÕHVIS (kokkuleppel)

Online nõustamine

Meie professionaalsed ja kogenud treenerid ja nõustajad on sulle toeks misiganes probleemide korral. Online nõustamisel saad küsida ära kõik oma küsimused ning leiame lahendused kõigile seni esinenud muredele. Kindlasti tule ja küsi ka siis kui oled juba alustanud liikumist oma eesmärkideni, kuid miski on teekonnal jäänud selgusetuks.

Treening ja toitumiskavad

Meilt saad treening- ja toitumiskavasid, mis on välja töötatud professionaalsete ja kogenud treenerite ja toitumisnõustajate poolt ning kohandatud personaalselt sinu eelistustele ja eripäradele. Anna meile teada, mis on sind siiani takistanud ning meie anname sulle vahendid, kuidas jõuad oma eesmärkideni!

Kirjuta, millega saan aidata:

cropped-MotFit-Logo.png
MotFit Premium